Název

Popis

V pátek o půl osmé ráno jsme se vydali společně se staršími mini do 40km vzdálené obce u Přerova , do Prosenic.

Místní škola zde pořádala další ročník turnaje O pohár starosty Prosenic .

V naší kategorii bylo v turnaji pět družstev , a to :družstvo Prosenice I ., Prosenice II , Olomouc-Nedvědova , Tršice

a naše ,Sokol Horka nad Moravou.

Tato družstva kromě našeho nehrají soutěž pořádanou OLKSH , tudíž nemají takové zkušenosti a vyhranost jako

naše družstvo . Přece jen pořádná porce zápasů na turnajích od konce ledna do teď , do půlky června je

na výkonech našich hráčů vidět.

Turnaj se hrál v hale s počítáním skóre pouze 1 x 8 minut , proto se opticky zdá , že padalo málo branek .Nám se sešlo celkem devět

hráčů , tak jsme udělali zase dvě čtveřice , které se po 4 minutě vždy vystřídaly . V brance byl Matyáš , kterému se v brance daří . Střídán

byl Kikim a Borisem.

Všechna čtyři utkání jsme bez zaváhání a s přehledem vyhráli , když jsme získali za celkem 32 minut hry aktivní skóre 36:2 .

Cenu pro Nejužitečnějšího hráče získal za náš klub Boris Mičola , který měl nejvíc vstřelených branek + i nejvíc asistencí svým

spoluhráčům do vyložené šance – 10 branek + 9 asistencí .

Další cenu získal náš hráč Ondřej Holub , který byl vyhlášen Nejmladším hráčem turnaje.

A hlavní cenu , pohár za první místo a medaile získalo naše družstvo mladších miniházenkářů – TJ Sokol Horka nad Moravou !!!

Hráči měli velikou radost že se dokázali na turnaji , kde se počítá skóre , takto umístit , kdy jsme získali napřed 5.3.2022 třetí místo na velkém

turnaji ve Velkém Meziříčí a po týdnu 13.3. dokonce druhé místo na Ferin Cupu v Kuřimi.

Děkujeme rodičům za pomoc při dopravě a uvolnění hráčů ze školy ! Vedení klubu děkujeme za podporu!