2022_06_11 - SUPERFINÁLE - Velká Bystřice (MLM)

Název

Popis

Superfinále Velká Bystřice 11.6.2022

V sobotu 11.6. jsme se zúčastnili posledního soutěžního turnaje pořádaném OLKSH ve Velké Bystřici-SUPERFINÁLE.

Turnaje se zúčastnilo 11 družstev , a to : Tatran Litovel , HBC Olomouc 1966 , Házená Velká Bystřice A , Házená Velká Bystřice B , TJ Sokol Kostelec na Hané , TJ Osek nad Bečvou , DHK Zora Olomouc A , DHK Zora Olomouc B , SK Žeravice , Sokol II Prostějov a náš klub Sokol Horka nad Moravou.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin , v jedné bylo 6 družstev a v druhé 5 .

My jsme byli ve skupině se Zorou Olomouc B , Velká Bystřice B , Kostelec na Hané a HBC Olomouc 1966.

Škoda , že jsme nebyli ve skupině se Zorou A , které jsme chtěli vrátit těsnou porážku o jeden gól z minulého týdne z Mini Cupu v Litovli . Takto jsme v prvním utkání nastoupili proti Zoře B , která nestačila na naše borce . V útoku řádil Boris který střílel branku za brankou , ve druhém poločase šel do branky a jeho roli převzal Kuba , který se v druhé půli chytl a vsítil 5 branek , o jednu míň než Bori a 1+1 branku přidali Sebík a Ondra .

Druhé utkání proti Velké Bystřici jsme zaspali úvod a brzy prohrávali o tři branky , nicméně do konce poločasu jsme vyrovnali a ve druhém jsme měli utkání pod kontrolou , kdy jsme dobře bránili a v útoku se nám také dařilo. Vyrovnané utkání jsme na konci při prostřídání tak , aby hráli všichni podobný čas v utkání , dovedli k výsledku , kde byly spokojena obě družstva.

Třetí utkání jsme sehráli TJ Sokol Kostelec na Hané , proti kterému se nám tuto sezónu daří a s přehledem jsme ho odehráli kdy se střelecky dařilo Kikimu , Borimu a Ondrovi , jeden gól dal Matěj. Po tomto zápase jsme měli delší pauzu , tak jsme doplnili kalorie , zašli na skákací hrad , zahráli si fotbal proti Velké Bystřici a nebo jen tak odpočívali v trávě a čekali na poslední utkání

proti HBC Olomouc 1966. To se hrálo ve 13:00 za úmorného vedra , na hřišti bez jediného kousku stínu . Naši borci mě ale mile překvapili a od začátku perfektně bránili a v útoku dvojce Boris a Kuba sehrála jedno ze svých nej utkání podpořeni ostatními hráči v týmu. V prvním poločase jsme získali náskok , který soupeř už ve druhém poločase nedokázal stáhnout a zaslouženě jsme se po utkání radovali . Nezapomněli jsme ale i poblahopřát soupeři k dobrému výkonu.

Tímto utkáním jsme ukončili dlouhou sezónu 8 turnajů pořádaných OLKSH , která začala 19.3. v Senici a skončila 11.6. ve Velké Bystřici. Před ní jsme měli 3 přípravné turnaje , před týdnem Litovel Minicup a ještě nás čeká poslední turnaj v pátek 17.6. v Prosenicích.

Slavnostní vyhlášení Superfinále proběhlo v cca 14:30 a všichni hráči byli odměněni pěknými cenami a sladkostmi.

Děkujeme rodičům a příznivcům za povzbuzování a pomoc při dopravě a vedení klubu za podporu !