2022_04_03 - DHK Zora Olomouc (MLM)

Název

Popis

V neděli ráno jsme se sešli v 8:30 před halou DHK Zora Olomouc , kde jsme od 9:00 hráli další kolo OLKSH v miniházené mladších mini .Kromě našeho družstva TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU se turnaje zúčastnila družstva DHK ZORA OLOMOUC A , DHK ZORA OLOMOUC B a SK ŽERAVICE. Utkání začala přesně v 9 hodin a každé družstvo hrálo tři zápasy za sebou s krátkou přestávkou.První utkání jsme sehráli s SK Žeravice. Díky střelecky disponovanému duu Boris a Kuba jsme měli celý zápas otěže utkání ve svých rukou , jediná výtka směřovala k osobní obraně, kdy jsme začátek zaspali a pomohla až důrazná domluva v poločasu. Druhé utkání jsme sehráli s družstvem DHK Zora Olomouc B , kde jsme dali velký prostor všem našim hráčům, když dvojice Bori a Kuba (kromě 5 minut) byla celý zápas na střídačce.Zde se dokázali prosadit střelecky všichni hráči z družstva , dařilo se hodně Sebíkovi a Kikimu. Matyáš jako nováček v družstvu příjemně překvapil! Soupeřky ze Zory se snažily, ale naši kluci nepřipustili žádné překvapení a utkání s přehledem zvládli. Poslední utkání jsme sehráli s týmem DHK Zora Olomouc A .Utkání opět v naší režii, útok opět skvělý, obrana horší. Osobní obrana se Zorou nám nešla, děvčata ze Zory Olomouc působila agresivněji a důrazněji než naši chlapci , jakoby se báli na děvčata sáhnout a více na ně zatlačit. V některých situacích působilo až komicky jak děvčata přetlačovala kluky . Máme na čem pracovat , na tréninku se zaměříme na osobní obranu a získání síly v osobních soubojích.Po posledním utkání se i naši hráči zapojili do pěkných pohybových her které byly zábavné a nechyběla ani tradiční hvězda.Závěrem poděkování našim příznivcům a rodičům za hlasité fandění a také za pomoc s dopravou na turnaj!