2022_01_30 - Horka nad Moravou (MLM)

Název

Popis

30. 1. 2022 – Horka nad Moravou

V neděli 30. 1. 2022 pořádal náš oddíl házené Sokol Horka nad Moravou turnaj ,,Ledňáček“, v nedaleké Senici na Hané. Do turnaje se přihlásilo šest družstev, ale dvě se pár dnů před turnajem odhlásila z důvodu onemocnění hráčů. Toto postihlo i náš klub, kdy z 8 hráčů zůstali jen tři zdraví. Díky pomoci družstev HBC Olomouc a HCB Karviná, kteří nám půjčili hráče, jsme se turnaje zúčastnili i my. Čtvrtým týmem, které turnaj odehrálo bylo družstvo 1. SC Bohumín 98. Hrálo se systémem každý s každým a dvoukolově, utkání trvalo 1×16 minut bez přestávky a bez počítání skóre. Celkem každé družstvo odehrálo 5 utkání. Naši chlapci, podpořeni v prvním utkání třemi hráči Olomouce a ve všech zbývajících třemi z Karviné, se velice dobře sehrálo a podávalo velmi dobré výkony. S HBC Olomouc byla utkání vyrovnaná, s Bohumínem jsme tahali za delší konec provazu oba dva zápasy, ale tam je potřeba zmínit, že družstvo Bohumína bylo ryze dívčí, s velkou chutí do hry. S HCB Karviná jsme sehráli pěkná utkání, náš bohužel nekompletní kádr se přesvědčil o vysoké kvalitě soupeře a vyzkoušel si utkání s klubem zvučného jména. Je potřeba pochválit naše hráče za bojovnost a nasazení v turnaji, který absolvovali bez střídání. Děkujeme také za pomoc družstvům Olomouce a Karviné. Z každého družstva byl vyhlášen Talent družstva, v našem případě to byl Sebastián Vrba. Děkujeme všem našim příznivcům za povzbuzování a přízeň v těžkém turnaji.