2021_10_10- TJ Sokol Horka n./M. - Dřevohostice/Žeravice (muži)

Název

Popis

10.10.2021 TJ Sokol Horka nad Moravou – Sokol Dřevohostice/SK Žeravice 22:28(8:13)

V neděli odpoledne jsme přivítali v dalším kole na domácí půdě tým Dřevohostice/Žeravice. Čekal nás další těžký soupeř.

Utkání jsme ale začali nebojácně a s hostujícím týmem jsme předváděli vyrovnanou partii. Na hřišti se bylo rozhodně na co dívat. Akce střídala akci a každý divák si tak určitě přišel na své. Dařilo se nám jak střelecky, tak i v obraně. Utkání probíhalo v tomto směru až do dvacáté minuty. Poté se nám
přestalo dařit střelecky a soupeř nám rázem odskočil o pět branek a poločas vyhrál 8:13.

Ve druhé polovině se nám moc nepodařilo na naší hře něco změnit. Ano, šance jsme si dokázali vybudovat, ale naše střelecká bezmoc pokračovala dále. Zkušený tým si celkem v pohodě hlídal skóre a utkání tak dotáhl do vítězného konce.

Dnešní duel nám bohužel nevyšel. Ne po herní stránce, v tom jsme byli vyrovnaným partnerem. Rozhodujícím faktorem bylo spousta neproměněných šancí, kdy jsme nedokázali skórovat z vyložených šancí. K tomu připočteme i neproměněné sedmičky a je jasné, že dnes to prostě na lepší výsledek nebylo. Prostě nám to nestřílelo. Nevěšme ale hlavy a pojďme bojovat i nadále.

Děkujeme opět našim fandům za úžasné fandění během utkání.

Sestava a branky: Malý Patrik 6, Smahel Adam 5, Kubeček Jiří 4, Pulkrábek Jan 2, Dvořák František 1, Zgabaj Matěj 1, Přikryl Matěj 1, Ochmann Petr 1, Hruda Jiří 1, Minář Vojtěch 0, Dokoupil Josef 0, Halouzka Roman 0, Klvaňa Filip 0, Foukal Tomáš 0, brankáři a úspěšnost : Kostorek Jan 40 % , Vodička Štěpán 27 %