2021_09_26 - TJ Sokol n.M. - TJ Suchdol n.O. (muži)

Název

Popis

26.9.2021 TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 31:20 (15:11)

V neděli odpoledne nás čekal další duel, tentokrát na domácí půdě, kdy jsme přivítali družstvo ze Suchdola.

Začátek utkání byl z naší strany trošku rozpačitý. Nemohli jsme se dostat pořádně do tempa, nicméně i přesto jsme si dokázali vybudovat menší náskok. Vypadalo to, že utkání máme pod kontrolou, ale opak byl bohužel pravdou. Během pěti minut jsme nechali soupeře, aby se vrátil do zápasu a to zejména, kdy nám přestala fungovat obrana a v útoku to nebylo o moc lepší. Přesto jsme dokázali udržet náskok do poločasu o čtyři branky.

Druhá polovina bohužel navázala na konec první a soupeř se opět dotáhl na rozdíl dvou branek. Naštěstí zahřívání trvalo deset minut a kluci se opět opřeli do zápasu jak je známe. Zpřesněnou obranou jsme toho moc soupeři nedovolili a naopak v útoku se nám začalo více dařit. Co více dodat k naší obraně, když jsme od sedmnácté minuty do konce utkání povolili soupeři vstřelit pouze tři branky. Nezbývá nic jiného, než smeknout a pochválit celý tým za předvedenou obrannou hrou. A když jsme to podpořili v útoku i střelecky, kdy jsme dokázali nasázet soupeři devět branek bylo tzv. vymalováno a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

Dnešní utkání můžeme prohlásit za vydařené a to hlavně za hru ve druhém poločase. Kluci, klobouček dolů, dnes si zasloužíte pochvalu, předvedli jste kolektivní hru a všichni do zápasu dali maximum. Děkujeme a pojďme nadále pokračovat v dnešních výkonech.

Obrovské poděkování patří i našim fandům a příznivcům horecké házené, za jejich podporu a fandění během utkání. Děkujeme byli jste výborní.

Sestava a branky: Malý Patrik 4, Dvořák František 4, Zgabaj Matěj 3, Kubeček Jiří 3, Klvaňa Filip 3, Ochmann Petr 3, Foukal Tomáš 3, Hruda Jiří 3, Smahel Adam 3, Pulkrábek Jan 2, Dokoupil Josef 0, Halouzka Roman 0, Přikryl Matěj 0, brankáři a úspěšnost : Kostorek Jan 50 % , Vodička Štěpán 50 %