2021_06_19 - Litovel Minicup (MLM)

Název

Popis

V sobotu 19. 6. 2021 jel tým ml.mini na svůj druhý letošní turnaj – Litovel Minicup. Turnaj obsadilo 7 družstev, hrálo se systémem každý s každým s počítáním skóre. Utkali jsme se postupně s Litovlí, kdy jsme prohráli 5:12 (2:7). Soupeř nás zaskočil agresivní osobní obranou,na kterou jsme dlouho hledali recept. Ve druhém utkání jsme narazili na Velkou Bystřici, která také od první minuty hrála osobní obranu. Zde jsme již zareagovali, po poradě mezi zápasy jsme odpověděli stejnou mincí a zápas byl rázem velmi vyrovnaný. Prohra 9:11 (3:5) po velmi dobrém výkonu. Tento vygradoval ve 3. a 4. utkání, kdy jsme deklasovali Prostějov 16:1 (7:0). Velmi dobře zde zachytal Jakub Váňa, který za výbornou obranou dostal jeden gól! Skvělý výkon pokračoval i proti družstvu Hostěrádky-Rešov, kdy jsme vyhráli 14:7 (9:3). Zde dostali velký prostor i nejmladší tři hráči Kuba, Matěj a Kristián, kteří doplněni o jednoho staršího drželi skvělý výsledek a postupně navyšovali skóre. Snad nejlepší výkon jsme podali proti favoritovi turnaje Kostelci n. H., kdy jsme sice prohráli 11:14, ale první poločas vyhráli naši borci 8:5. V poločase jsme prostřídali, ale soupeř nechal na hřišti své nejlepší a až o 2 roky starší hráče a výsledek otočil. V posledním utkání po boji jsme prohráli se Žeravicemi 10:19 (6:14). Každý soupeř hrál těsnou osobku a to oba poločasy. Jakmile jsme nastolili to samé, utkání se vyrovnala. Každým poločasem se naše družstvo zlepšovalo a hrálo vyrovnaná utkání i s favority turnaje. Obsadili jsme 5 místo se 4 body a aktivním skóre 65:64. U všech hráčů bylo vidět nadšení pro hru a velká bojovnost,všichni si turnaj užili a po vyhlášení se těšili ze sladké odměny a krásné medaile kterou každý dostal. Závěrem bychom chtěli poděkovat všem příznivcům za podporu a fandění.

Sestava a branky: Sochor Václav 28, Stroupek Ondřej 12, Hoferek Šimon 12, Mičola Boris 10, Ješina Jakub 1 , Šrot Kristián 1, Dvořák Matěj 1

Trenéři: Semjon J. a Hoferek C.