2020_10_11 - TJ Sokol Horka nad Moravou - Sokol Trnávka (muži)

Název

Popis

11.10. 2020 TJ Sokol Horka nad Moravou – Sokol Trnávka 20:29 (10:17)

V neděli odpoledne jsme odehráli další mistrovské utkání a to v rámci odloženého druhého kola, kdy jsme přivítali Trnávku.

Utkání se odehrálo opět v hale v Olšanech u Prostějova a to bez diváků. Naším cílem bylo si utkání užít a odehrát bez zranění (poslední před přerušením soutěže). Čekal nás velmi silný a zkušený celek, který doposud neprohrál.

Vstup do utkání nám tentokrát vyšel. Hra byla zajímavá, plná akcí a to zobou stran. To vše až do sedmnácté minuty, kdy hra i skóre bylo vyrovnané. Pak ovšem přišla ta naše neslavná nemoc, kdy jsme za deset minut nedali gól a zkušený tým využil této chvíle k odskočení ve skóre a do poločasové pauzy si vybudoval dostatečný náskok 10:17.

V druhé polovině se hra velice podobala prvnímu dějství. I když se nám už dařilo lépe. Skóre bylo vyrovnané až do 29 minuty, kdy jsme hráli 10:10. V poslední minutě jsme ale udělali dvě individuální chyby a soupeř vsítil ještě dvě branky a utkání dotáhl do vítězného konce. Dnešní utkání rozhodly de fakto dva faktory, výpadek ve střelbě a to, že jsme odehráli 18 minut v oslabení a to pak síly fakt chybí.

Nicméně dnešní utkání bych zařadil mezi ty dobře odehrané. Chlapi se snažili a na hřišti nechali vše. Musíme se zaměřit na úspěšnost střelby a hlavně na to, abychom utkání odehráli celých 60 minut. Ale půjde to, hrát určitě umíte a dnes jste to opět ukázali.

Sestava a branky: Kubeček Jiří 8, Hruda Jiří 3, Ochmann Petr 3, Vyhňák Miroslav 2, Pulkrábek Jan 2,Foukal Tomáš 2, Semjon Jiří 0, Halouzka Roman 0, Malý Patrik 0, Smahel Adam 0, brankář a úspěšnost: Vodička Štěpán 27%