2020_01_26 - TJ Sokol Horka nad Moravou (MLD) - přípravný turnaj

Název

Popis

26. 1. 2020 TJ Sokol Horka nad Moravou
V neděli 26. ledna jsme od 8:45 hod. měli na programu přípravný turnaj mladšího dorostu za účasti družstev 2. ligy. Kromě horeckého týmu na něm startovaly celky KH ISMM Kopřivnice, TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, TJ Sokol Velké Meziříčí a mezinárodní punc turnaji dodal slovenský tým TJ Strojár Malacky. Všechna zúčastněná družstva sehrála vzájemná utkání, hraná 2x 15 minut.
Pro náš tým se jednalo o prozatím jediný přípravný turnaj po konci podzimní části sezóny a zároveň i jediná herní konfrontace s jinými družstvy. Od turnaje jsme si tudíž slibovali zejména osvěžení si hry a vyzkoušet herní situace, které jsme trénovali v zimní přestávce. Bohužel hráči v úvodních 2 utkáních nebyli schopni si vyzkoušet nic z toho, co jsme trénovali na trénincích. Druhé utkání bylo sice vyrovnané, ale herní projev obou družstev byl tristní a to jak v obraně, tak i v útočné fázi. Až poslední utkání proti Velkému Meziříčí jsme zlepšili obranu a v útoku sem tam sehráli to, co jsme si řekli před turnajem. Tato píle byla klukům odměněna prvním vítězstvím v letošní soutěžní sezóně. Klukům chybí herní konfrontace v průběhu zimní přestávky, tak doufejme, že se nám podaří před zahájení jarní části sehrát alespoň ještě jeden turnaj, tak abychom mohli odstranit chyby, které nás trápí.

Sestava a branky: Smahel Adam 18, Dvořák František 18, Jenš Viktor 5, Rakus Tomáš 4, Zgabaj Matěj 3, Halouzka Jakub 3, Klvaňa Filip 2, Pisano Renato 1, Petr Kamil 0, Petr Štěpán 0, brankář: Lép Jiří 0.