2019_10_13 - TJ Sokol Horka nad Moravou x HBC OLomouc B (STŽ)

Název

Popis

13. 10. 2019 TJ Sokol Horka nad Moravou – HBC Olomouc 1966 21:42 (8:23)

V utkání pátého kola Olomoucké krajské ligy narazil náš celek starších žáků na lídra soutěže, doposud neporažený a suverénní tým HBC Olomouc 1966. Celek Olomouce byl s osmi body na prvním místě tabulky, naši kluci byli před utkáním v tabulce se čtyřmi body na třetí příčce. Naposledy jsme s tímto soupeřem prohráli 15:32. Hosté byli tedy v roli favorita, ale bylo na našich hráčích, aby zlepšeným výkonem dokázali, že mohou držet krok s lídrem soutěže. Nicméně opak byl pravdou. Soupeř vstoupil do utkání jako velká voda a hned od úvodních minut jasně na hřišti dominoval, sršela z týmu energie a sebevědomí. Naopak naši hráči po předchozích 3 porážkách neoplývali sebevědomím a na hře a stavu utkání to bylo patřičně znát. Nedařilo se nám navázat na výkony z úvodních dvou kol, kdy jsme měli precizní obranu a rychlý přechod do protiútoku. V brance nás tentokrát nepodržel ani brankář a v poločase bylo již prakticky o vítězi utkání rozhodnuto. Záleželo jen na konečném výsledku a to jestli naši borci budou chtít výsledek korigovat nebo ne. První poločas jsme prohráli drtivým rozdílem 15 branek v poměru 8:23. Druhý poločas byl z naší strany mírně lepší, ale i tak jsme ho prohráli o 6 branek v poměru 13:19.

Doufejme, že v dalším kole na půdě Žeravic už budeme plně koncentrovaní a přidáme po sérii 3 proher další vítězství.

Sestava a branky: Rakus Tomáš 7/1, Pisano Renato 7, Petr Kamil 3/1, Spáčil Václav 2, Hanáček Matěj 1, Halouzka Jakub 1, Drozd Jakub 0, Hrachovina Richard 0, brankář: Petr Štěpán 0.