Název

Popis

1.6. 2019 Sokol Klimkovice – TJ Sokol Horka nad Moravou 26:24 (13:13)

V sobotu odpoledne jsme zajížděli k poslednímu utkání sezony do Klimkovic.

Od prvních minut jsme předváděli skvělý výkon. Dařilo se nám jak v obraně, tak i v útoku. Hra byla vyrovnaná a bylo se na co koukat. Kluci předváděli perfektní hru. Dodržovali určenou taktiku a bylo to znát. Dnes už nebylo ani tolik zahozených šancí a vycházelo nám téměř vše. Poločasové skóre se zastavilo na 13:13.

Vstup do druhé poloviny nám vyšel bravůrně. Dokázali jsme navázat na výkon z první půle a přidat něco navíc. Domácím jsme odskočili o čtyři branky. Přesto, že kluci dělali vše co měli a stále předváděli skvělou hru nebylo to bohužel nic platné. Do utkání vstoupili vyšší šarže. Takže bylo hned jasné, že tu stejně nevyhrajeme a to se bohužel potvrdilo. Domácí tým zvítězil o dvě branky.
Gratulujeme k vítězství, které určitě potěšilo.

Nemůžu ještě nezmínit likvidační faul na našeho hráče, který byl v rychlém úniku 20 sekund před koncem, ale domácí borec ho zezadu sundal. Hmm opravdu smutné. Co je to platné, že sice dostal modrou kartu, ale tohle hraničilo s bojem o holý život. Prostě tohle mě hlava nebere.

Nicméně chlapi hlavu vzhůru, v dnešním utkání jste vítězové pro nás právě vy a to je víc než nějaké dva body do tabulky. Prostě dnes jste předvedli nejlepší házenou a výkon na který můžete být hrdí. Odjíždíme sice poraženi, ale z pocitem precizně odvedené práce a s čistým svědomím.

Sestava a branky : Protivánek Matěj 6, Walweel Jakub 5, Vyhňák Miroslav 4, Malý Patrik 3, Hruda Jiří 3, Vykydal Libor 2, Semjon Jiří 1, Pulkrábek Jan 0, Halouzka Roman 0, Němec Martin 0,

brankáři a úspěšnost : Konrád Martin 38%, Dvorský Radek 23,5%