2019_05_05 - TJ Sokol Horka nad Moravou - TJ Valašské Meziříčí (muži)

Název

Popis

5.5. 2019 TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Valašské Meziříčí 30:30 (17:15)

V neděli odpoledne jsme na domácí půdě v posledním utkání základní skupiny přivítali družstvo Valašské Meziříčí.

Za chladného počasí jsme rozjeli utkání. Bohužel úvod utkání nám nevyšel a byl vlažný až mrazivý jako počasí. Naše trápení trvalo osm minut. Pak se ale kluci zahřáli na provozní teplotu a předvedli skvělý výkon. Hru jsme s hostujícím týmem srovnali a ve skóre jsme se také začali přibližovat. Od desáté minuty to byl skvělý boj, který vyústil vítězstvím v prvním poločase o dvě branky 17:15.

Ve druhém poločase kluci navázali na skvělý výkon z první půle a pokračovali vstříc ke skvělému výsledku. Dařilo se nám téměř vše. Opět chlapi potvrdili, že naše forma jde nahoru.
Na hřišti nechali vše a bojovali a rvali se o každý míč. Opravdu perfektní utkání, které jsme nakonec dotáhli do remízového stvu 30:30.

S pohledu trenérského považujeme utkání jako perfektně odvedenou práci. Ano, bezprostředně po závěrečném hvizdu bylo vidět zklamání, že jsme nedokázali udržet náskok, který jsme během utkání měli, ale po zápasovém posezení v šatně kluci pochopili čeho vlastně dosáhli. K ještě většímu úspěchu nám dnes ale chyběly dvě zásadní věci.

1. neproměněné vyložené šance
2. zkušenost = v určité fázi zápasu uklidnit hru a hrát více na jistotu.

Ano utkání jsme nedotáhli do vítězství, ale opět jsme získali skvělé zkušenosti, kterých v budoucnu určitě využijeme.

Borci jste opravdu skvělá parta a tým!!!!!!

Sestava a branky : Švehla Martin 5,Vykydal Libor 4, Malý Patrik 4, Protivánek Matěj 4, Walweel Jakub 3, Němec Martin 2, Semjon Jiří 2, Halouzka Roman 2, Hruda Jiří 2,Pulkrábek Jan 1, brankář a úspěšnost : Konrád Martin 40%