2019_04_07 - Holešov B - TJ Sokol Horka nad Moravou (muži)

Název

Popis

7.4. 2019 TJ Holešov B – TJ Sokol Horka nad Moravou 22:19 (12:10)

V neděli po obědě jsme zajížděli k dalšímu utkání do Dřevohostic, kde nás čekal domácí tým Holešov B.

Úvod utkání nám vyšel skvěle. S domácím týmem jsme drželi krok a bylo se na co dívat. Po té bohužel přišel malý výpadek a domácí odskočili ve skóre. Nicméně po odebraném time-outu chlapi začali opět makat a náskok domácích se ztenčoval. Do poločasového hvizdu jsme dokázali stáhnout skóre o dvě branky ve prospěch domácích 12:10.

Druhý poločas byl ještě lepší nž úvodních 30 minut a oko diváka si určitě přišlo na své. Kluci bojovali rvali se o každý míč a bylo to parádní pro naše oko. Dnes jsme prostě předvedli skvělý výkon.
Týmová spolupráce, chuť hrát a hlavně bojovat do poslední minuty utkání. To vše borci zvládli na jedničku. Vyzkoušeli jsme si opět hru ve třech, popřípadě čtyřech hráčích (bohužel v době, kdy jsme se dotáhli na domácí tým o dvě branky). I tohle kluci zvládli bravůrně, bohužel ale proti osmy lidem na hřišti se prostě nevyhrává. K tomu ještě připočteme táhnoucí se čas při vyloučení a je hotovo.

Pocit z dnešního utkání co se týče našeho výkonu je perfektní. Dokázali jste předvést týmovou hru a skvělou partu, která táhne za jeden provaz. Pro nás trenéry jste dnes vítězové vy, i když body nevezeme
(ale za ty si stejně nic nekoupíme). Prostě jste super a gratulujeme k dnešnímu výkonu SUPER!!!!!!!!!!!!

Děkujeme rodičům za pomoc s dopravou a skvělé fandění všech našich fandů !!!!!

Sestava a branky : Protivánek Matěj 6, Vykydal Libor 5, Hruda Jiří 2, Vysoudil Vojtěch 2, Walweel Jakub 1, Němec Martin 1, Semjon Jiří 1, Malý Patrik 1, Vyhňák Miroslav 0, Pulkrábek Jan 0, Halouzka Roman 0,Švehla Martin 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 33%, Konrád Martin 38%