2019_02_02-03 - Nové Veselí (STŽ) - turnaj

Název

Popis

2. – 3. 2. 2019 Sokol Cup Nové Veselí

Naše družstvo absolvovalo přípravný dvoudenní turnaj před jarní části sezóny 2018/2019 a to tentokrát na půdě pořádajícího klubu Sokolu Nového Veselí. Bohužel jsme se museli spolehnout jen zdravé kousky a to v počtu 7 hráčů a 2 brankářů. Všichni soupeři přijeli s kompletním plným kádrem a tak nám nezbývalo nic jiného než bojovat po celou dobu turnaje.
V naší skupině jsme odehráli 3 utkání a dle umístění jsme potom hráli s dalšími dvěma soupeři z druhé skupiny. Všechna utkání byla časově náročná.hrálo se 2x20minut. Všichni hráči vydali ze sebe maximum a herně se velmi dobře porvali se všemi soupeři. Kromě prvního a druhého utkání, které jsme prohráli větším rozdílem, jsme se soupeři vždy drželi krok v prvním poločasu. Technických chyb v útoku bylo minimálně, ale bohužel ty vždy rozhodli.
Naše obrana se zápas od zápasu lepšila a nebýt občasného neproměňování 100% střeleckých šancí byl by výsledek vždy o něco lepší. ¨
Hodnocení jednotlivců není na místě, protože všichni se svou mírou podíleli na velmi dobrém herním počinu, se kterým jsme spokojeni. Bohužel umístění na 7. místě není adekvátní k celkovému obrazu hry a nadšení s bojovnou a chytrou hrou.

Závěrem chceme před všemi hráči smeknout za velmi dobré výkony, a i když prohrávali až o 5-6 branek, vždy se k soupeřům opět brankově přiblížili a znepříjemnili každou vteřinu na hřišti až do posledního písknutí rozhodčího. Příkladem jsou utkání s Havlíčkovým Brodem a proti Ivančicím…

Zápas proti Havlíčkovu Brodu…. 8 minut do konce prohráváme o 6 branek konečný výsledek 18-18. Po skvěle zahrané obraně, proměňování střeleckých šancí a po time-out a sehraném signálu pět vteřin do konce utkání vyrovnal Matěj Zgabaj....a tím nás posunul na třetí místo ve skupině. Kluci neskutečně makali a na hřišti je to vidět.... zaslouží neskutečnou pochvalu.

Tak ...a je hotovo... výborný match.. proti Ivančicím....hráči nechali na hřišti všechno... prohrávali jsme již na začátku 1:5... ale my jsme nic nevzdali a poločasovým výsledkem 9:9 jsme do druhé části šli s odhodláním zápas vyhrát. Druhá půle neskutečné drama ..a 4 sec. do konce Fana Dvořák signálem a výbornou akcí nekompromisně zakončil... výhra 16:17....bravo borci....!!!!

……není co dodat !!!!!

Bohužel v posledním utkání nám pomalu docházeli síly a soupeř po našich menších chybách zápas dovedl do vítězného konce, ale…..jen o branku !!!

Všichni zaslouží absolutorium!!! Byli jste fakt dobří !!!...Jen tak dál !!!!

8. HK Ivančice

Sestava a branky: Kratochvíl Matěj 36, Jenš Viktor 16, Dvořák František 13, Zgabaj Matěj 7, Smahel Adam 2, Pisano Renato 2, Petr Kamil 0, brankáři: Lép Jiří 0, Petr Štěpán 0.
Trenéři: Němec Petr, Fitřík Martin