2018_11_23 - TJ Tatran Bohunice - Žákovská liga, kvalifikace (STŽ)

Název

Popis

V sobotu 23.11.2018 jsme jeli do Brna-Bohunic na kvalifikační turnaj do Žákovské ligy. Postupně jsme se utkali s družstvy TJ Tatran Bohunice, TJ Sokol Nové Veselí, TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště. Bohužel v žádném utkání jsme nebyli schopni bodovat a domů jsme odjížděli bez zisku jediného bodu. V prvním utkání proti domácímu družstvu jsme v prvním poločase podali žalostný výkon. Po důrazné promluvě do duší hráčů v poločasové přestávce se hráči dali do kupy a druhý poločas jsme prohráli o jeden gól. To nám ovšem nestačilo a soupeři jsme v konečném zúčtování podlehli v poměru 22:12 (13:4) Do druhého utkání proti týmu z Nového Veselí jsme nastoupili s velkým odhodláním a chutí po vítězství. Soupeř byl ovšem po dvou bodech lačnější a zaslouženě nás přehrál v poměru 23:14 (11:6). Poslední utkání bylo obrazem toho prvního. Zde jsme si sice vypracovali mnoho ložených šancí, které ovšem hráči nebyli schopni využít. To samé se dá také říci o soupeři, leč ani jedno družstvo nebylo schopno efektivně šance zužitkovat, proto také svíti na světelné tabuli po konečném hvizdu sudích stav 15:17 (8:11) ve prospěch soupeře.
Celý turnaj byl odrazem podzimní části soutěže, kdy máme obrovské problémy v obraně a nedokážeme v útočné fázi využít šance, které si pracně vybudujeme.