2018_11_04 TJ Senice na Hané - TJ Sokol Horka nad Moravou (muži)

Název

Popis

4.11. 2018 TJ Senice na Hané – TJ Sokol Horka nad Moravou 25:19 (16:7)

V neděli již ráno jsme zajížděli k poslednímu utkání v kalendářním roce do nedaleké Senice.

Čeho jsme se před zápasem obávali se stalo bohužel realitou. Utkání v dopoledních hodinách nám prostě nesvědčí. Hráči byli bez náboje a vypadali ospale, toho
domácí tým náležitě využil a vybudoval si celkem v poklidu dostatečný náskok. Hra se v první polovině nijak razantně nezměnila a domácí družstvo šlo do šaten s
náskokem devíti branek. Zdálo se, že utkání bude jednoznačnou záležitostí.

Nicméně o přestávce jsme si řekli jak chceme pokračovat dále a bylo jen klucích jak se k dané situaci postaví.
Bohužel druhý poločas se nesl v duchu první půle a domácí zvýšili náskok ještě o pět branek a v tu ránu to bylo o 14 branek a schylovalo se k totálnímu krachu.
Pak ale přišla devátá minuta, kluci se probrali a začali předvádět koukatelnou házenou. Hra se začala vyrovnávat a skóre již bylo také přijatelnější. Náš útok se začal prosazovat a v obraně to začalo fungovat také perfektně. Vemte si, že domácí tým nám dal od deváté minuty až do konce utkání pouhé čtyři branky. Druhý poločas jsme tedy vyhráli v poměru 12:9 v náš prospěch. Nicméně náskok z první poloviny jsme již nedokázali smazat a tak dva body zůstávají v Senici.

Dnes můžeme pochválit kluky jen za druhý poločas, který patří označit jako skvěle odvedená hra. Jak ale jistě víme, utkání se hraje 60 minut a nás o to víc mrzí,
že začátek utkání jsme nezvládli. To, že hrát umíme jsme opět dokázali, ale chce to makat celé utkání. Tak snad příště a vezmeme si s tohodle utkání ponaučení.

Děkujeme rodičům a fandům horecké házené, kteří nás přijeli povzbudit i do Senice na Hané.
Sestava a branky : Semjon Jiří 3, Foukal Tomáš 3, Protivánek Matěj 3, Vysoudil Vojtěch 3, Švehla Martin 2, Vykydal Libor 1, Vyhňák Miroslav 1, Holý David 1,
Pulkrábek Jan 1, Halouzka Roman 1, Němec Martin 0, Jedenástík Josef 0, brankáři a úspěšnost : Dvorský Radek 23,8 %, Konrád Martin 52 %