2018_04_08 - Velká Bystřice - Horka nad Moravou (MLŽ)

Název

Popis

8.4.2018 Velká Bystřice – TJ Sokol Horka nad Moravou 20:11 (10:5)

V neděli po obědě jsme se vydali na první mistrovské utkání jarní sezóny mladších žáků do Velké Bystřice.
První poločas jsme moc dobře nezačali. Prvních 10 minut utkání při hře osobní obrany se nám vůbec nedařilo. Soupeře jsme nebyli schopni ubránit, a tím získal velký gólový náskok. V druhé polovině zápasu se nám podařilo trošku skóre dohnat, ale žádná sláva z toho nebyla. Do šatny se odcházelo za stavu 10:5 pro soupeře.
V druhém poločase se nám vůbec nedařilo prosazovat pro vynikající soupeřovu obranu, která nám dělala veliké problémy při uvolňování a střele na bránu. Při výskoku a střely z dálky jsme umísťovali do středu branky. Výkon našich hráčů v prvním kole byl velice slabý. Zápas nakonec skončil 20:11.

Sestava a branky: Tomáš Rakus 3, Jurečková Lucie 3, Jurečková Michaela 2, Petr Kamil 2, Halouzka Jakub 1, Jurečková Kamila 0, Hrachovina Richard 0
Brankář: Petr Štěpán 0.