2017_06_11 - TJ Sokol Horka nad Moravou - Hranice (mladší žactvo)

Název

Popis

10.06.2017 TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Cement Hranice 27:13 (17:7)

Všechno jednou někdy začíná i končí L. Tak nadešel i náš čas závěru soutěžního ročníku 2016/2017 v házené mladšího žactva. Naše družstvo v klubových zelených barvách se o uplynulém víkendu rozloučilo utkáním na domácí půdě v areálu Sokolky v Horce nad Moravou proti soupeři z Hranic na Moravě. Měli jsme tento zápas jako zahájení naší velké sobotní akce a oslav 60. výročí založení házenkářského klubu v Horce nad Moravou. Začátek oslav i utkání nám vůbec nezačalo dobře. Počasí nám nepřálo a již od brzkých ranních hodin, nám hustě, nepřetržitě pršelo a vůbec to nevypadalo dobře. Všemi silami jsme se snažili smetáky a fukarem hřiště připravit k zahájení.

Když soupeř viděl naše hřiště skoro celé pod vodou, neměl z toho vůbec dobrý pocit a i domácí trenéři měli vrásky na čele. Po umoudření počasí a rozhodnutí všech trenérů i rozhodčích jsme sice začali o něco později. Všichni jsme se museli vypořádat s kluzkým a mokrým povrchem a hlavně opatrně utkání odehrát. Musíme před všemi smeknout, začátek utkání, i průběh prvního poločasu, byl z naší strany s takovým nasazením, jiskrou, bojovností a úspěšností, že si soupeř nevěděl rady. Po první 10-ti minutovce osobní obrany jsme vedli již 12:4 a nakročili tak k vítězství v prvním poločase. V dalších 10-ti minutách jsme ještě přidali na snaze a bojovnosti a tak na světelné tabuli svítil průběžný výborný stav 17:7 !!!!!

Ve druhém poločase a zároveň 3. a poslední části utkání v této sezóně jsme si chtěli zápas užít a vítězstvím poděkovat všem divákům a fanouškům, kteří nás celou sezónu podporovali, fandili, vozili nás na turnaje a zápasy a byli naším 8 hráčem v poli. A tak se také stalo, celý zbytek utkání jsme odehráli s pocitem radosti všech hráčů, rodičů a také trenérů, kteří se celý rok snažili všem hráčům dopřát, co bylo třeba.

Vyhráli jsme rozdílem třídy 27:13. Po utkání hráči potleskem poděkovali rodičům, fanouškům, všem přítomným v areálu a vítězným posledním kolečkem se radovali z výhry a ukončením sezóny.

Děkujeme všem hráčům za předvedený poslední soutěžní výkon a hru v utkání a přejeme všem do dalších házenkářských let mnoho radosti z hry a z vítězství.

Tímto také zveme všechny hráče a samozřejmě RODIČE na ukončení sezóny s pohoštěním do sportovního školního areálu ZŠ Lidická v Horce nad Moravou 16.6.2017 na 16:00.

TĚŠÍME SE NA VŠECHNY !!!!

Sestava a branky: Ján Sebastián 9, Jenš Viktor 6, Neumann Lukáš 4, Pisano Renato 3, Petr Kamil 2, Kratochvíl Matěj 2, Frkal Filip 1, Didi Aleš 0, Melicharová Nikol 0, Čapková Nela 0, brankář: Lép Jiří 0.