Název

Popis

MLADŠÍ ŽACTVO

28. 5. 2017 TJ Sokol Horka nad Moravou - TJ Senice na Hané 23:11 (14:4)
K odvetnému utkání jsme v neděli ve velikém horku nastoupili proti týmu ze Senice na Hané.
Osobní obrana se nám až na nějaké drobnosti povedla a po prvních 10 minutách jsme vedli 8:2.
Do druhé části 1. poločasu jsme nastoupili trochu s váháním v útoku, ale za to velmi dobrou obranou. Až v 16. minutě jsme teprve výrazným tlakem a úspěchem v zakončení, soupeře začali přehrávat a navýšili tak skórem 6:2 na konečných poločasových 14:4.
Do druhého poločasu jsme během 5. minut, tlakem v útoku a spolehlivou obranou opět odskočili a vedli už tak 17:4. Bohužel od této chvíle jsme nechali více prostoru hráči, dosud skvěle pokrytým našimi obránci, zvláště pak Matějem Kratochvílem, který nedal soupeři šanci se prosadit, aby pak využil prostor a svými nekompromisními střelami z dálky, střílel tak, že ani náš brankář, který chytal velmi dobře, neměl vůbec žádnou šanci pochytat umístěné střely. Tímto jsme si trochu pokazili závěr utkání, ale i přes toto občasné zaváhání jsme nakonec zápas vyhráli 23:11.

Poděkování celému družstvu opět za zodpovědný přístup a bojovnost po celou dobu utkání.
Jeden za všechny, všichni za jednoho - tož heslo naše, né !!!!

Děkovačka také všem zúčastněným - FANS Horka nad Moravou !!!!!!!!!

Sestava a branky: Krauterová Tereza 9, Ján Sebastián 4, Jenš Viktor 3, Kratochvíl Matěj 2, Didi Aleš 2, Neumann Lukáš 1, Frkal Filip 1, Petr Kamil 1, Pisano Renato 0, Melicharová Nikola 0, Čapková Nela 0, brankáři: Lép Jiří 0, Petr Štěpán 0.

Podrobnější informace získáte na oficiálních stránkách klubu (www.HazenaHorka.cz) v záložkách jednotlivých družstev.

Staňte se členy skupiny "TJ Sokol Horka nad Moravou - házená" na Facebooku a budete neustále informování o aktualitách, které se dotýkají nejen tohoto družstva, ale celého klubu.