2017_05_14 - TJ Sokol Horka nad Moravou - DHK Litovel (mladší žactvo)

Název

Popis

14. 5. 2017 TJ Sokol Horka nad Moravou - DHK Litovel 18:9 (11:5)

K utkání jsme nastoupili se zodpovědností v osobní obraně a úspěšným zakončováním. Bojovnou obranou s okamžitým přerušováním, vypichováním jsme udávali tempo hry a s postupem času navyšovali náš náskok. Po skončení osobní obrany svítilo skóre na výsledkové tabuli 11:5 pro naše barvy. Druhou desetiminutovku prvního poločasu jsme soupeře nepustili ke gólovému zakončení a navýšili jsme rozdíl ve skóre na poločasových 16:5.
Ve druhém poločase jsme trochu polevili při důrazu v zakončování v útoku a občas zbytečnými a neúspěšnými střelami dali soupeři možnost zápas korigovat v lepší výsledek. Obrana se nám také trochu zhoršila, i když ze strany trenérů měla být obrana zasunutá, stále jsme zbytečně bránili na 9-ti metrové hranici, kde nám kličkami soupeřky pronikaly a střelecky zakončovaly.
Ve 13. minutě druhého poločasu, za stavu 18:9 pro nás, se zhoršilo počasí, začalo prudce pršet a tak po návrhu rozhodčích a dohodě všech trenérů, byl zápas ukončen a to především pro nebezpečný (kluzký) hrací povrch. Vyhráli jsme tedy 18:9.
Pochvala v obraně pro Matěje Kratochvíla a také pro Renata Pisana, který měl mimo obranu i zásluhu na 2 přesných a rychlých přihrávkách do trháku Vikasovi, který nekompromisně trhák proměnil v gól.
Dále také pro brankaře Štěpána Petra, který se blýskl nádhernými a úspěšnými zákroky.

Sestava a branky: Krauterová Tereza 7, Jenš Viktor 4, Neumann Lukáš 4, Didi Aleš 1, Kratochvíl Matěj 1,Frkal Filip 1, Pisano Renato 0, Petr Kamil 0, Ján Sebastián 0, brankář: Lép Jiří 0, Petr Štěpán 0.