2016_10_30 - TJ Sokol Horka nad Moravou - SK Žeravice (mladší žactvo)

Název

Popis

30.10.2016 TJ Sokol Horka nad Moravou – SK Žeravice 14:14 (7:9)

Další utkání jsme hráli na domácí půdě proti týmu SK Žeravice. V chladném počasí jsme se museli všichni vypořádat s mokrou hrací plochou.

Jako vždy jsme začali osobní obranou, kterou jsme na posledních trénincích zlepšovali, a bylo vidět, že naši hráči, i když ne na 100% uspěli. Přehrávali jsme soupeře a v sedmé min. už vedli 4:1. Ale zbytečnou zbrklostí při zakončování jsme se připravili o ještě lepší výsledek, který v konečném zúčtování nejspíše rozhodl. Průběžně jsme vedli 6:3.

Do druhé části 1.poločasu nastoupil na plochu bohužel úplně jiný tým L L L L !!!

Všichni hráči šli do útlumu, obrana vůbec nefungovala, v útoku bylo vše nedůrazné, bez myšlenky a statické. Bohužel jsme prohráli hrozivě 1:6 .

O přestávce jsme všem hráčům rázně domluvili a doufali, že opět ukážou co v nich vlastně je, že mají natrénované a jejich bojovnost a srdíčko je na správném místě.

Ale vše pokračovalo stejně a dalšími inkasovanými brankami jsme prohrávali již 7:12. Až v 7.minutě se konečně v týmu probudila síla, která změnila celý obraz utkání. Začali jsme kompletně tvrdě bránit a i přesto, když jsme byly 2x vyloučení na 2 minuty jsme ubránili a oslabení, vstřelily dvě branky. Soupeř začal dělat chyby a nám se začalo dařit…Čtyřmi zásahy jsme snížili na rozdíl branky a soupeře pomalu začali přehrávat. Odměnou v 19.minutě zásluhou našich dvou střelců Terky a Sebastiána bylo vyrovnání na 13:13. Začala poslední, nejdůležitější minuta utkání…kdo ubrání, má možnost v útoku dát branku a přiblížit se tak výhře a zisku 2 bodů. Bránili jsme velmi dobře až na záludnou střelu z křídla, kdy po menším zaváhání brankaře, do nynější doby skvěle chytajícím, dostali branku. Prohrávali jsme a měli do konce utkání k minimálnímu vyrovnání asi 45sec. Bohužel po akci z dálky šla naše střela mimo branku. Vypadalo to, že soupeř v klidu rozehraje a udrží tak výhru, ale to by na hřišti nesměli být zelení bojovníci. Po pokynech ze střídačky k okamžité celoplošné osobní obraně, jsme důrazem Viktora, Lukáše a jeho přihrávající asistencí ostře nabíhající Terce, v poslední sekundě vyrovnali !!!!!

Vypukla veliká radost…1bod zůstal doma. !!!

Pochvala všem na hřišti, ale zvlášť dvěma velmi dobrým střelcům Terce a Sebasovi a v obraně bránícím hráčům Štěpánovi a Kubovi a také hráči chránící naši svatyni, Jirkovi Lépovi.

Závěrem ….na začátku souboje jsme měli pocit, že vyhrajeme, postupně to vypadalo, že prohrajeme, ale nakonec jsme zabojovali a vše otočili a zasloužili jsme si tak bod !

Děkujeme všem rodičům a divákům za bouřlivou atmosféru a fanděním našim zeleným barvám !

DĚKUJEME !!!

Sestava a branky: Kräuterová Tereza 8, Ján Sebastián 6, Neumann Lukáš 0, Jenš Viktor 0, Pisano Renato 0, Petr Štěpán 0, Melicharová Nikol 0, Halouzka Jakub 0, Petr Kamil, Kratochvíl Matěj 0, brankář: Petr Kamil 0, Lép Jiří 0.