2016_10_02 - TJ Sokol Horka nad Moravou - Centrum Haná "A" (mladší žactvo)

Název

Popis

02.10.2016 TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Sokol Centrum Haná A 15:16 (10:12)

Tento víkend jsme opět hráli na domácí půdě s podporou domácích diváků, kteří nás sportovně povzbuzují a připravují nám tak skvělou sportovní kulisu.

Soupeřem nám byl celek Centrum Haná A, který je zatím se svou neporazitelností na předních místech tabulky v našem kraji. Do utkání jsme šli s cílem soupeři vše znepříjemnit a uhrát tak dobrý výsledek. Začali jsme aktivně a soupeře jsme k žádným větším akcím nepouštěli. Ale i přes pár chyb se špatně zahraným osobním bráněním, jsme prohráli 1.část utkání při osobní obraně 8:10. Druhou část 1.poločasu jsme se snažili, ale občasnými chybami to nebylo lepší než na prohru o jednu branku 2:3. První poločas tak skončil 10:13.

O přestávce jsme si řekli, co bude důležité a rozhodující v cestě za bodováním v tomto utkání.

Vše začalo …velmi dobře a v 8.minutě jsme vyrovnali na 13:13 a znovu se dostali do hry. Hráli jsme velmi dobře a aktivitou jsme se snažili dostat do vedení, ale nevyšlo to. Bylo zde pár rozhodujících faktorů, o kterých hráči vědí a po utkání jsme je rozebrali osobně a doufáme, že se začnou postupem času eliminovat.

A opět 1.poločas rozhodl o konečném výsledku 15:16 L

Pochvala za velmi aktivní hru v poli a přehled na střední spojce Aleši Didimu a na pivotovi a spojce Lukáši Neumannovi.

Poděkování všem za bojovnost a zodpovědný výkon až do konce. Postupně se lepšíme, ať v zakončování nebo ve hře v obraně, ale je před námi ještě kus práce a cíl, který se sice blíží, ale chce to přistupovat zodpovědně ke všemu, co děláme a hlavně se snažit na trénincích makat na 200% !!!!

Sestava a branky: Kräuterová Tereza 5, Neumann Lukáš 4, Jenš Viktor 3, Ján Sebastián 2, Didi Aleš 0, Čapková Nela 0, Pisano Renato 0, Petr Štěpán 0, Melicharová Nikol 0, Halouzka Jakub brankář: Petr Kamil 0, Lép Jiří 0