Pokračujte v prohlížení

Další alba autora

Podobná alba

Jestli se vám album líbí...

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
2015_12_04 - Mikulášský turnaj školní miniházené
Komentáře Přidat
2015_12_04 - Mikulášský turnaj školní miniházené
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

2015_12_04 - Mikulášský turnaj školní miniházené

Popis

4.12.2015 DHK Zora Olomouc (Mikulášský turnaj)

Druhý školní turnaj miniházené ve školním roce 2015/2016 se odehrál pod názvem „Mikulášský“. Začátek byl stanoven na 8:30. Vše se odehrálo v hale DHK Zory Olomouc. Přijeli jsme s krásným počtem dětí, celkem 18 a ty byly rozděleny do tří družstev. A to dvou ml.mini a jednoho starších. Ve skupině ml.mini soutěžily tyto družstva: Horka „1“, Holečkova červení, Holečkova žlutí, Nedvědova a Horka „2“. Celkem tedy spolu síly poměřilo 5 týmů.

Hrál se systém každý s každým v přidělené skupině, 1×16 minut. Děti v prvním zápase se teprve sehrávaly, ale i tak byly k vidění pěkné zákroky brankářů a bojovnost o každý balon, přihrávku i přerušení hry. Nakonec nám vítězství uteklo o pouhé dvě branky. Zato ve druhém zápase jsme o dvě branky zase naopak vyhrály, a to zaslouženě. Děti se prostřídaly na všech pozicích a i za další 2 zápasy si zaslouží velkou pochvalu za velkou snahu, především naši „nováčci“, Julie H. a Jáchym M., kteří byly na turnaji poprvé, předváděly pěkné výkony již od prvních minut. Děti hrály s nadšením a velkou chutí a tak by to mělo být stále!:-) Na závěr jsme se všichni dočkali i Mikuláše, který dětem rozdal diplomy a sladkou odměnu.

Za „Horku 1“ zastupovaly tito hráči: Šrot Damián, Halouzka Jakub, Sláma Tomáš, Hanáček Matěj, Merta Jáchym a Halouzková Julie.

4.12.2015 DHK Zora Olomouc (Mikulášský turnaj)

V pátek 4.12.2015 jsme se zúčastnili Mikulášského turnaje v Olomouci, který pořádala ZŠ Holečkova. Tento turnaj byl v rámci školní mini házené. Hrálo se 1×16 min.
První zápas jsme sehráli proti ZŠ Nedvědova, tento zápas se nám moc nevyvedl. Obrana nefungovala, tak jak by měla v útoku jsme trefovali brankáře. Nakonec jsme prohráli 13:19. Druhý zápas jsme sehráli s ZŠ Holečkovou 2, tento zápas se nám dařilo asi nejvíce, ale i přes velké snažení jsme prohráli 10:18. Na začátku třetího, který jsme sehráli s ZŠ Holečkova 1 se nám noc nedařilo, ale ke konci to už bylo lepší. Ten to zápas skončil 13:16 Poslední zápas, který jsme hráli s ZŠ Nemilany nás hráči velice překvapili, jak dokážou fungovat na obráně i v útoku, ale šlo vidět, jak nám dochází síly, po tak perném dni. Nakonec jsme vyhráli 16:12 ???? .
Tento turnaj hodnotím jako povedený. Šlo i vidět, že je pořád co zdokonalovat. Nakonec jsme se umístili na 4. místě. :)

Sestava a banky: Rakus Tomáš 3, Didi Aleš 15, Mandysová Sára 7, Hrachovina Richard 17, Kräuter Martin 3, Neumann Michal 8.

Období

prosinec 2015

Statistiky

  • 121 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama
Reklama
Reklama

Další alba autora

Podobná alba