Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

hazena-horka 

2015_12_04 - Mikulášský turnaj školní miniházené

121 fotek prosinec 2015 - zobrazení
4.12.2015 DHK Zora Olomouc (Mikulášský turnaj)

Druhý školní turnaj miniházené ve školním roce 2015/2016 se odehrál pod názvem „Mikulášský“. Začátek byl stanoven na 8:30. Vše se odehrálo v hale DHK Zory Olomouc. Přijeli jsme s krásným počtem dětí, celkem 18 a ty byly rozděleny do tří družstev. A to dvou ml.mini a jednoho starších. Ve skupině ml.mini soutěžily tyto družstva: Horka „1“, Holečkova červení, Holečkova žlutí, Nedvědova a Horka „2“. Celkem tedy spolu síly poměřilo 5 týmů.

Hrál se systém každý s každým v přidělené skupině, 1×16 minut. Děti v prvním zápase se teprve sehrávaly, ale i tak byly k vidění pěkné zákroky brankářů a bojovnost o každý balon, přihrávku i přerušení hry. Nakonec nám vítězství uteklo o pouhé dvě branky. Zato ve druhém zápase jsme o dvě branky zase naopak vyhrály, a to zaslouženě. Děti se prostřídaly na všech pozicích a i za další 2 zápasy si zaslouží velkou pochvalu za velkou snahu, především naši „nováčci“, Julie H. a Jáchym M., kteří byly na turnaji poprvé, předváděly pěkné výkony již od prvních minut. Děti hrály s nadšením a velkou chutí a tak by to mělo být stále!:-) Na závěr jsme se všichni dočkali i Mikuláše, který dětem rozdal diplomy a sladkou odměnu.

Za „Horku 1“ zastupovaly tito hráči: Šrot Damián, Halouzka Jakub, Sláma Tomáš, Hanáček Matěj, Merta Jáchym a Halouzková Julie.

4.12.2015 DHK Zora Olomouc (Mikulášský turnaj)

V pátek 4.12.2015 jsme se zúčastnili Mikulášského turnaje v Olomouci, který pořádala ZŠ Holečkova. Tento turnaj byl v rámci školní mini házené. Hrálo se 1×16 min.
První zápas jsme sehráli proti ZŠ Nedvědova, tento zápas se nám moc nevyvedl. Obrana nefungovala, tak jak by měla v útoku jsme trefovali brankáře. Nakonec jsme prohráli 13:19. Druhý zápas jsme sehráli s ZŠ Holečkovou 2, tento zápas se nám dařilo asi nejvíce, ale i přes velké snažení jsme prohráli 10:18. Na začátku třetího, který jsme sehráli s ZŠ Holečkova 1 se nám noc nedařilo, ale ke konci to už bylo lepší. Ten to zápas skončil 13:16 Poslední zápas, který jsme hráli s ZŠ Nemilany nás hráči velice překvapili, jak dokážou fungovat na obráně i v útoku, ale šlo vidět, jak nám dochází síly, po tak perném dni. Nakonec jsme vyhráli 16:12 ???? .
Tento turnaj hodnotím jako povedený. Šlo i vidět, že je pořád co zdokonalovat. Nakonec jsme se umístili na 4. místě. :)

Sestava a banky: Rakus Tomáš 3, Didi Aleš 15, Mandysová Sára 7, Hrachovina Richard 17, Kräuter Martin 3, Neumann Michal 8.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron