2015_06_11 - SK Velká Bystřice "B" - Horka nad Moravou 15:24 (7:12) (mladší žactvo)

Název

Popis

8.6.2015 SK Velká Bystřice – TJ Sokol Horka nad Moravou 15:24 (7:12)

Dne 8. 6. 2015 jsme se účastnili předposledního mistrovského utkání. Tentokráte jsme byli v pozici hostů. Sraz byl na Sokolce v 15:15 a začátek utkání ve Velké Bystřici byl v 16:30, což bylo na přesun akorát. Děti jsme před zápasem motivovali odměnou v podobě nanuků:-). Bylo vidět, že zvolená odměna byla na místě a to protože v hale bylo opravdu horko. První minuty hry bych přirovnala k poslednímu utkání s Holečkovou. Děti hrály naprosto fantasticky. Velká pochvala za trháky, dále za spolupráci střed+pivot a v poslední řadě, střelba spojek z dálky. Jediné co opět musím připomenout, že s námi hrají taktéž křídla, které se opět málo využívali. Poločas skončil 7:12 pro nás. Druhá polovina utkání byla trochu horší. Horší jak v obraně, tak i v útoku. V posledních 10 minutách, soupeř zvolil osobní obranu. Osobní obranu na tréninku cvičíme vždy při rozběhání a to formou roznožky. Děti jelikož jsou zvyklí z tréninku, tak přesně věděli, jak šance využít. Perfektně se uvolňovali a tím i vybojovali pár sedmimetrových hodů. Škoda jen, že většinu nebyli schopni proměnit. Celkově hodnotím utkání, až na pár drobných chyb, jako jedno z nejlepších. V poslední řadě bych chtěla pochválit brankáře, který měl naprosto krásné a až neuvěřitelné zákroky.

Utkání nám řídila dvojice sudích Konečná, Ochmann.

Sestavy a branky: Weiserová Adéla 0, Vykydalová Radka (8), Ján Sebastián (1), Jenš Viktor (4), Zgabaj Matěj 0, Němec Matěj (2), Dvorský Tomáš (2), Raboch Lukáš (1), Smahel Adam (6), brankář Lép Jiří.