2015_03_15 - TJ STM Olomouc (přípravný turnaj - mladší žactvo)

Název

Popis

15.3.2015 Turnaj STM Olomouc

Dne 15. 3. 2015 jsme se zúčastnili dalšího přípravného turnaje, který pořádal tým STM Olomouc. Turnaj se pořádal na Zoře a tohoto turnaje se účastnila 4 družstva včetně nás.

První zápas jsme hráli s pořádajícím týmem STM. První poločas jsme se potřebovali zjevně probudit. Výsledek v polovině utkání byl hodně špatný (10:3). Ve druhé polovině jako by nastoupilo jiné družstvo. Děti začaly více bránit, více střílet a chodit do trháků. Konec utkání měl hned lepší výsledek 16:10. Hodnocení druhé poloviny utkání: "Byli jsme lepší!":-)

Druhé utkání bylo s družstvem Juliánov. Děti krásně využily osobní obrany, které družstvo hrálo. Pěkně se uvolňovaly a v obraně prodaly, to co se na tréninku učí. Nádherně vypichovaly veškeré balóny, které si soupeř špatně přihrál mezi sebou. Zápas skončil úspěchem pro nás 19:10.

Poslední utkání hodnotím jako nejlepší, co děti předvedly za celou dobu, co spolu trénují. V prvních 10 minutách hry s Uherským Hradištěm bylo naprosto famózní. Tahali jsme se se soupeřem, souboj byl vyrovnaný. Na dětech byla vidět bojovnost a odhodlanost výhry. Po 10 minutách začaly děti polevovat. Bylo vidět, že po dvou zápasech po sobě jsou opravdu vyčerpané. Poločas skončil 10:5 pro soupeře. Druhá polovina byla slabší, ale i tak jsem byla spokojena s výsledkem. Za výsledek 22:7 pro Hradiště se rozhodně stydět nemusíme.

Ze 4 družstev jsme nakonec skončili na krásném 3. místě, kdy jsme si z tohoto turnaje přivezli nádherný pohár. Celkově hodnotím turnaj jako velice úspěšný a to hlavně díky tomu, že jsme ho odehráli s 9 dětmi včetně dvou