Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

hazena-horka

2015_03_15 - TJ STM Olomouc (přípravný turnaj - mladší žactvo)

104 fotek 23.3.2015 109 zobrazení
15.3.2015 Turnaj STM Olomouc

Dne 15. 3. 2015 jsme se zúčastnili dalšího přípravného turnaje, který pořádal tým STM Olomouc. Turnaj se pořádal na Zoře a tohoto turnaje se účastnila 4 družstva včetně nás.

První zápas jsme hráli s pořádajícím týmem STM. První poločas jsme se potřebovali zjevně probudit. Výsledek v polovině utkání byl hodně špatný (10:3). Ve druhé polovině jako by nastoupilo jiné družstvo. Děti začaly více bránit, více střílet a chodit do trháků. Konec utkání měl hned lepší výsledek 16:10. Hodnocení druhé poloviny utkání: "Byli jsme lepší!":-)

Druhé utkání bylo s družstvem Juliánov. Děti krásně využily osobní obrany, které družstvo hrálo. Pěkně se uvolňovaly a v obraně prodaly, to co se na tréninku učí. Nádherně vypichovaly veškeré balóny, které si soupeř špatně přihrál mezi sebou. Zápas skončil úspěchem pro nás 19:10.

Poslední utkání hodnotím jako nejlepší, co děti předvedly za celou dobu, co spolu trénují. V prvních 10 minutách hry s Uherským Hradištěm bylo naprosto famózní. Tahali jsme se se soupeřem, souboj byl vyrovnaný. Na dětech byla vidět bojovnost a odhodlanost výhry. Po 10 minutách začaly děti polevovat. Bylo vidět, že po dvou zápasech po sobě jsou opravdu vyčerpané. Poločas skončil 10:5 pro soupeře. Druhá polovina byla slabší, ale i tak jsem byla spokojena s výsledkem. Za výsledek 22:7 pro Hradiště se rozhodně stydět nemusíme.

Ze 4 družstev jsme nakonec skončili na krásném 3. místě, kdy jsme si z tohoto turnaje přivezli nádherný pohár. Celkově hodnotím turnaj jako velice úspěšný a to hlavně díky tomu, že jsme ho odehráli s 9 dětmi včetně dvou