2014_10_18 - Horka - TJ STM Olomouc A (starší žáci)

Název

Popis

18.10 2014 STM Olomouc A - TJ Sokol Horka nad Moravou 30:11 (18:5)

V sobotu odpoledne nás čekal první historický domácí zápas v nové éře horecké házené na svém vlastním hřišti na Sokolce,kdy po dlouhém čekání jsme se dočkali rekonstrukce hřiště. V tomhle utkání nás čekal těžký soupeř STM Olomouc A.

Úvod utkání nám vůbec nevyšel. Příliš veký respekt a obava ze soupeře, která byla naprosto zbytečná se podepsala na našem výkonu.
Příliš mnoho ztrát míčů, nedůrazná obrana a především strach vystřelit na soupeřovu branku. V tomhle duchu pokračoval celý první poločas a soupeř si vybudoval dostatečný náskok a do šaten jsme odcházeli za stavu 18 : 5.
V poločase jsme si vysvětlili co budem hrát v tom druhém. Hráči to pochopili a hned to bylo znát na obraze naší hry. V obraně už to soupeř neměl tak jednoduché a na své góly se musel víc nadřít.
V útoku jsme začali více střílet a z toho pramenily vstřelené branky. Už jsme nedělali tolik zbytečných chyb a kluci makali ze všech sil. Utkání jsme sice prohráli, ale s předvedenou hrou zejména v druhém poločase můžeme být spokojeni.
Chtěl bych poděkovat všem hráčům, protože na hřišti nechali vše a rvali se až do samého závěru utkání. Perfektní výkon předvedl opět Radek Dvorský, který v bráně vychytal někdy i nemožné.

Sestava a branky : Šafář Daniel 4, Štancl Petr 4, Němec Martin 2, Krejsa Vít 1, Holý David 0, Berka Vojtěch 0, Smahel Adam 0, Němec Matěj 0, brankář a úspěšnost : Dvorský Radek 38,7 %