2013_10_13 - TJ Sokol Horka nad Moravou - Tatran Litovel (mladší žactvo)

Název

Popis

13. 10. 2013 TJ Sokol Horka nad Moravou – Tatran Litovel 15:15 (7:5)

V neděli 13.10.2013 jsme hostili našeho souseda v tabulce a to tým Tatran Litovel. Předchozí výsledky Tatranu naznačovali, že se bude jednat o velmi vyrovnané utkání, kdy papírovým favoritem bude právě družstvo hostí. Tento fakt byl podložen skutečností, že našich dětí se sešlo přesně 7 vč. Dvou minižáků Matěje Němce a Jirky Lépa.

Vstup do utkání nám vyšel nad očekávání dobře. Rychle jsme se ujali vedení 3:1 a tento rozdíl jsme v průběhu prvního poločasu dokázali díky dobře šlapající obraně pomalu navyšovat. Bohužel závěr poločasu nám nevyšel dle našich představ a dovolili jsme soupeři korigovat na poločasový stav 7:5.

Do druhého poločasu vstoupili hosté s vysunutou obranou, která nám dělala zprvu mírné problémy, ale po úvodních minutách jsme našli recept na její překonání. Bohužel se nám začala lepit střelecká smůla na ruky, vždyť jen Péťa Štancl nastřelil během 5 minut 3x spojnici břevna a tyčky. O střeleckých neúspěších Marka Koleňáka nemluvě. Bohužel jsme nebyli schopni trestat hrubé chyby soupeře a to se ukázala jako jeden z nejdůležitějších faktů, který se podílel na konečném skóre 15:15. Nicméně celý tým si zaslouží pochvalu za bojovnost a fyzickou výdrž, kdy jsme celé utkání hráli bez možnosti střídání.

Sestava a branky: Štancl Petr 7, Krejsa Vít 4, Koleňák Marek 1, Spurný Filip 1, Vykydalová Radka 1, Lép Jiří 0, brankář: Němec Matěj 1.