2012_10_14 - TJ Sokol Horka nad Moravou - TJ Šumperk (starší žáci)

Název

Popis

14.10. 2012 TJ Sokol Horka nad Moravou – Šumperk 13:27 (7:13)

V dalším domácím utkání v neděli odpoledne nás čekal soupeř z Šumperka. Soupeři jsme chtěli oplatit porážku z prvního kola.
Úvod utkání nám docela vyšel. Až do šestnácté minuty to byl vyrovnaný zápas. Soupeř sice vždy vedl, ale ne velkým rozdílem. V obraně jsme se snažili zachytit vysoké spojky s vysunutou obranou 4:2. Ty jsme sice uhlídali, ale zapomněli jsme na hráče, kteří nám dávali branky z šestimetrové hranice. Ty se nám bohužel nepodařilo zastavit hned v zárodku akce, kdy téměř vždy prošli přes naši ospalou obranu. Soupeři v závěru stačilo pouhých pět minut nato, aby vstřelil tři rychlé góly a vybudoval si dostatečný náskok do druhé půle.
O přestávce jsme si řekli, co se musí změnit. Ale začátek druhého poločasu byl katastrofický. Na rady v šatně totálně zapomněli. Naopak předváděli úplně něco jiného, než bylo řečeno o poločase. Obrana přestala fungovat a soupeř nasázel devět branek po sobě jdoucích. Zato náš útok se dokázal prosadit až v minutě čtrnácté. To už ale soupeř měl dostatečný náskok a utkání dovedl do vítězného konce.
Bohužel se stále opakuje to samé. Nevyužité šance, zbytečná ztráta míčů a hlavně nechuť hráčů odehrát celé utkání na plný plyn.
Sestava a branky: Vysoudil Vojtěch 4, Protivánek Matěj 3, Němčák Michal 3, Štancl Petr 2, Vykydal Libor 1, Přidal Libor 0, Walweel Jakub 0, Kräuter Jiří 0, brankáři úspěšnost: Dvorský Radek 23%, Konrád Martin 32,1%