2012_04_22 - TJ Sokol Horka nad Moravou - Hranice na Morave (mladší žactvo)

Název

Popis

22. 4. 2012 TJ Sokol Horka nad Moravou – TJ Cement Hranice 28:12 (13:6)

V neděli odpoledne k nám přijel pro nás neznámý tým TJ Cement Hranice. S tímto soupeřem jsme se dosud nestřetli. Za mírně chladného počasí byl další domácí zápas připraven.
Vstup do utkání nám vyšel na výbornou. Hned z prvního útoku jsme dali gól a to nás nakoplo. Přes naší obranu se soupeř nedokázal prosadit. Za pár minut jsme si udělali mírný náskok. Hosté se ale nevzdali a hráli pěknou házenou, kdy pohybově na tom byli mnohem lépe. Přesné přihrávky a náběhy jim šli skvěle, ale naše obrana je nepustila do střel, takže nedokázali skórovat. Naopak našemu útoku se dařilo a náskok se začal pomalu zvyšovat. Konec prvního poločasu jsme tedy vyhráli 13:6.
Druhý poločas se stále dobře hrající soupeř snažil udělat něco s výsledkem. Naše obrana ale nepolevila a pokračovala ve výborném výkonu i nadále. Soupeři se stále nedařilo si s naší obranou poradit. V útoku se začali prosazovat i ostatní hráči a na skóre to bylo znát. Náš náskok jsme stále zvyšovali. V tomto duchu zápas pokračoval i nadále a o vítězi již bylo rozhodnuto. Soupeř ale bojoval do poslední minuty a nic nevzdal. Utkání jsme dotáhli do vítězného konce 28:12.
Pochvalu zaslouží všichni hráči za pohlednou hru. Dnes skvělá obrana v zádech s Radkem Dvorským a Martinem Konrádem. V útoku jsme předvedli i náběhy do volných prostor a nesmíme zapomenout ani na rychlé protiútoky. Všichni chtěli hrát a dostat míč, což bohužel někdy tomu tak není. Jen nesmíme podlehnout sebeuspokojení a pokračovat v takových výkonech i nadále. Vždy je co zlepšovat.
Velkou pochvalu zaslouží i osmý hráč na hřišti. Tedy malý fanklub z řad rodičů a příznivců házené. Jejich hlasité a bouřlivé povzbuzování nás vede ještě k lepším výkonům.
Sestava a branky: Vysoudil Vojtěch 14, Němčák Michal 8, Kräuter Jiří 2, Štancl Petr 2, Vykydal Libor 1, Walweel Jakub 1, Šafář Daniel 0, Protivánek Matěj 0, brankáři: Dvorský Radek 0, Konrád Martin 0.