2011.12.4. - Mikulášský turnaj (mini mladší)

Název

Popis

3. 12. 2011 TURNAJ (mladší mini) DHK Zora Olomouc
První zimní přípravný turnaj jsme absolvovali v nedaleké Olomouci. Mikulášský turnaj byl rozdělen do dvou skupin z důvodu velkého počtu přihlášených družstev. Ve skupině jsme se postupně utkali s družstvy ZŠ Holečkova 2, ZŠ Nedvědova 2, DHK Zora Olomouc 2 a ZŠ Nedvědova 3. I přesto, že jsme měli jen jednoho hráče na střídání a každé utkání trvalo 1 x 17 minut jsme si dokázali s každým soupeřem poradit a v některých případech jej převýšit o třídu. Skupinu jsme nakonec vyhráli bez ztráty kytičky a postoupili tak z prvního místa do “velkého“ finále, kde nás čekal vítěz druhé skupiny, tým dravců z TJ STM Olomouc. S kluky z STM jsme nikdy nevyhráli, ba naopak vždy jsme prohráli velkým rozdílem a proto jsme měli soupeři co oplácet a ukázat, jak jsme se v průběhu sezóny zlepšili. Utkání bylo vyrovnané od první do poslední minuty a tomu i odpovídal konečný stav 10:8 pro naše barvy. Turnaj jsme tedy vyhráli bez ztráty bodu a poprvé si tak mohli vychutnat jaké je stát na stupínku nejvyšším. Všichni hráči a hráčky ze všech družstev byli odměněni Mikulášem medailemi, protože se všichni snažili a jen výsledek není rozhodující.
Za předvedenou hru zaslouží pochválit opravdu všichni, kdy jsme bojovali od první do poslední minuty turnaje, což u nás nebývá zvykem. Jen doufejme, že tento turnaj nám nastolí novou éru vítězství, bojovnosti a hlavně radosti ze hry.
Pochvalu také zaslouží naši zástupci z řad rozhodčích Jirka Kräuter a Peťa Štancl, kteří se perfektně zhostili rozhodování a ukázali, že v nich dříme nejen házenkářský, ale i rozhodcovský talent.

Finále:

TJ STM Olomouc - TJ Sokol Horka nad Moravou 8:10

Sestava a branky: Vykydalová Radka 22, Dvorský Tomáš 21, Přikrylova Jana 9, Berki Matěj 5, Konrád David 4, Spurný Prokop 1, brankáři (úspěšnost): Berki Matěj 63%, Dvorský Tomáš 62%, Vykydalová Radka 79%.