11_09_10 - MLADŠÍ ŽÁCI Litovel-Horka 16:11 (7:5)

Název

Popis

10.9.2011 TJ Tatran Litovel-TJ Sokol Horka nad Moravou 16:11 (7:5)

Na první zápas nové sezony, jsme zajížděli na půdu Tatranu Litovel. Vstup do utkání se nám povedl. hráči předvedli výbornou obranu, ale v útoku to zatím skřípalo. Od 12. minuty jsme se už oklepali a začali dotahovat soupeře ve skóre. V tomto tempu jsme vydrželi hrát až dokonce prvního poločasu a náskok soupeře snížili na přijatelný rozdíl (7:5)
O přestávce jsme si řekli nějaké taktické rady a co ještě vylepšit. Hráči si to vzali k srdci a začali je plnit od první minuty druhého poločasu. To se projevilo i na ukazateli skóre, kdy jsme soupeři nedovolili skórovat celých 7 minut. Mezitím jsme sami nastříleli 3 branky a náskok soupeře stáhli na jediný gól. Pak přišel zase náš výpadek (po zbytečných chybách) a soupeř svými čtyřmi góly opět odskočil. Blížil se závěr utkání a mi prohrávali o dvě branky. Hráči bojovali ze všech sil, abychom dohnali skóre, ale už se nám to nepodařilo. Škoda neproměněných sedmimetrových hodů a vyložených šancí, které jsme si vytvořili.
Nakonec jsme sice prohráli, ale s předvedenou hrou jak v obraně tak i v útoku můžeme být (spokojeni). Vždyť chybělo tak málo a mohlo to být veselejší. Nicméně musíme pochválit celé družstvo za předvedený výkon po celý zápas. JEN TAK DÁL!!!!!!!!!
Děkujeme i všem rodičům, kteří s námi jeli na tohle utkání a hlasitě povzbuzovali po celý zápas.
Ještě jednou Všem moc děkují trenéři L+D.
Sestava a branky: Vysoudil Vojtěch 4, Protivánek Matěj 2, Kräuter jiří 2, Nytrová Klára 2, Walweel Jakub 1, Spurný Filip 0, Pajunčík Ondřej 0, Němčák Michal 0, Štancl Petr 0, brankáři : Konrád Martin 0, Dvorský Radek 0