11_05_21 MINI ŽACTVO turnaj Horka nad Moravou

Název

Popis

21. 5. 2011 TURNAJ Horka nad Moravou

Premiérový turnaj v miniházené, který uspořádal náš oddíl házené a zároveň se tohoto i účastnil, se odehrál v sobotu dne 21. 5. 2011, v areálu ZŠ, v Horce nad Moravou za slunného počasí.
Do turnaje jsme přihlásili dvě družstva „A“ a „B“
Za tým TJ Sokol Horka nad Moravou „A“ nastoupili: Dvorský Radek, Štancl Petr, Pajunčík Ondřej, Žižlavský Filip, Vykydalová Radka.
Za tým TJ Sokol Horka nad Moravou „B“ nastoupili: Pluhař Robert, Spurný Filip, Šafář Daniel, Přikrylová Jana.
pozn. Tým jsi vyjma prvního utkání vypůjčoval brankáře z řad soupeřů.

V konečném pořadí se umístila Horka „B“ na 5. místě a Horka „A“ na 3. Místě.

TJ Sokol Horka nad Moravou „B“ – TJ Sokol Horka nad Moravou „A“ 10:12
K prvnímu utkání nastoupila Horka „B“ proti svým „spoluhráčům“, tj. proti Horce „A“. Velmi pěkné a vyrovnané utkání, kde se zejména prosadila Janička Přikrylová, která vsítila 6 branek. V brance nás nádhernými zákroky podržel Robin Pluhař. Celé utkání jsme jasně vedli o 3-4 branky. Bohužel v druhém poločase nás soupeř pozvolna dotahoval a nakonec otočil stav ve svůj prospěch 10:12. Škoda, že jsme neměli možnost střídání. Pěkné utkání, za které si děti zasloužily VELKOU POCHVALU.

TJ Sokol Horka nad Moravou „B“ – TJ STM Olomouc 5:12
Utkání s velmi zkušeným soupeřem, který vítězí téměř na každém turnaji, bylo z naší strany velmi nervózní. Opět jsme ukázali naši bojovnost a velkou vůli po vítězství. Bohužel jsme střídali perfektní výkonu s hluchými místy. V poločase byl stav 7:1 pro Olomouc. Po bojové poradě v přestávce jsme na soupeře vletěli a hned mu našupali 4 branky. Během chvilky byl stav 10:5. Pak jsme opět přestali „hrát“ a soupeř nám odskočil na konečných 12:5. Nutno podotknout, že v tomto utkání nám chytal brankář soupeře, který se sice snažil, seč mohl, ale dostával smolné góly, které nás srážely na kolena. Když se k tomu přidala i střelecká smůla, tak jsme museli smeknout před soupeřem. Opět si všichni naši hráči zasloužili velkou pochvalu, když opět dokázali celé utkání odehrát bez střídání!!!

TJ Sokol Horka nad Moravou „B“ – UP HSC Olomouc „A“ 11:20
Utkání kde se projevil naše únava po velkém vytížení z předchozích utkání bez střídání. Poločas jsme prohráli jasným rozdílem 1:10. Do druhého poločasu jsme vstoupili koncentrovaní a posílení radami trenéra. Zde se hra naprosto vyrovnala a o opět jsme dokázali, že jsme rovnocenným partnerem soupeřovi. Druhý poločas skončil remízou 10:10. Škoda, že jsme nehráli první poločas jak druhý. Určitě bychom soupeře více potrápili né-li utkání vyhráli.

TJ Sokol Horka nad Moravou „B“ - UP HSC Olomouc „B“ 13:12
V posledním utkání sobotního dopoledne jsme narazili na tým UP HSC Olomouc „B“. Tým jež získal body pouze s naším Áčkem byl pro nás výzvou. Do branky nastoupil Radek Dvorský z A-týmu a opět jsme hráli celé utkání bez střídáni, kdy soupeř měl na střídání 4 hráče. Po krásném utkání plném zvratů jsme nakonec po dramatické koncovce dokázali vyválčit první 2 body. Opravdu krásné utkání, plné strhujících momentů a suprových zákroků brankáře.
S přibývajícími zápasy stoupala i naše výkonost. Už jsme si dokázali naběhnout pro míč, uvolnit se od soupeře, lépe spolupracovat v obraně za tento hřeb odpoledne nám byla sladkou odměnou první výhra. Za celý turnaj bych chtěl pochválit celý TÝM, kde když se nedařilo jednomu zamakali ostatní a tak to má být. Všichni si dali góly, což se málo kdy podaří všem hráčům v týmu, což je další důkaz naší síly, která se bude určitě zápas od zápasu, turnaj od turnaje zlepšovat.
Sestava a branky Horka „B“: Pluhař Robert 21, Přikrylová Jana 8, Spurný Filip 5, Šafář Daniel 4.

TJ Sokol Horka nad Moravou „A“ – TJ Sokol Horka nad Moravou „B“ 12:10
První zápas turnaje, bylo derby mezi domácími družstvy, které zahájilo celý turnaj. Od začátku zápasu jsme stále prohrávaly, ale postupem času se hráči oklepávali z trémy. Ve druhém poločase jsme zlepšili obranu a začali střílet branky, na kterých se nejvíce podílel Peťa Štancl. Utkání jsme nakonec otočily a zápas vyhrály. První dva body byly naše.

TJ Sokol Horka nad Moravou „A“ – UP HSC Olomouc „B“ 13:17
Ve druhém zápase jsme narazili na soupeře UP HSC Olomouc ,,B“. Na začátku utkání nám soupeř utekl o 7 branek. S postupem času jsme se soupeřem začali vyrovnávat krok, ale poločas stejně prohráli.
Do druhého poločasu jsme nastoupily jako jiné družstvo, začali jsme výborně bránit a střílet branky, kdy se přidala ve skórování i Radka Vykydalová. V obraně se zas výborně předvedli Ondra Pajunčík a Filda Žižlavský. Nicméně na vítězství jsme už nedosáhli. Za toto předvedené zlepšení DĚKUJI všem hráčům.

TJ Sokol Horka nad Moravou „A“ – TJ STM Olomouc 9:16
Třetí utkání bylo jednoznačné od začátku až do konce. Narazili jsme na nejlepší tým celého turnaje. Za tohle utkání zaslouží poděkování celé družstvo, a to zejména, že i s tak zkušeným týmem nesložily zbraně a srdečně bojovali až do konce.

TJ Sokol Horka nad Moravou „A“ – UP HSC Olomouc „A“ 16:27
V posledním zápase jsme narazily na pozdějšího vícemistra celého turnaje. I když jsme ho výsledkově nezvládli, naše hra se zlepšila. Hráči se bavili hrou, kterou vyšperkoval dvěma krásnými brankami Filda Žižlavský. Byla na nás už vidět únava ze zápasů, které jsme již odehrály. Přesto musím opět všechny pochválit za předvedenou hru a snahu. Určitě máme co zlepšovat, ale od toho jsou právě tyto turnaje. Ještě jednou chci poděkovat všem hráčům za předvedený výkon na celém turnaji.

Sestava a branky Horka „A“: Štancl Petr 45, Vykydalová Radka 3, Žižlavský Filip 2, Pajunčík Ondřej 0, brankář: Dvorský Radek 0.

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ patří také všem rodičům, kteří přišli fandit, přispěli cenami do turnaje (zbyly nám i na další turnaj), pomohli při organizaci a v neposlední řadě našim mladším žákům, kteří se perfektně zhostili pomoci při časomíře a zapisování gólů u stolku organizátorů.