2017_07_16-22 - Házenkářský kemp Tišnov

Název

Popis

Házenkářský kemp Tišnově byl určen pro mírně pokročilé hráče a hráčky ve věku 10 -15 let. Na kempu byli hráči a hráčky rozdělení do tří věkových skupin - nejmladší (A), střední (B) a nejstarší (C). Cílem kempu byla orientace na techniku a spojení individuální taktiky pomocí modelových herních situací. Důraz byl kladen na střelbu, hru 1 proti 1 a pohyb bez míče. Kempu se zúčastnili naši dva hráči a to Tereza Kräuterová a Sebastián Ján. První den byl hlavně o tom, aby se děti rozdělily do skupin dle věku a znalostí. Terka i Sebas byli ve střední skupině. Každý den byl stejně zaměřený a to například na atletiku, soutěže a házenou. Co se týkalo soutěží, tak Terka i Sebas vyhráli diplom. Sebas vyhrál 1. místo za double drip (driblování s dvěma míči. První na místě, poté chození, běh a závěrem sprint) a 2. místo v driblinkové dráze. Terka vyhrála dvakrát 3. místo a to ve stejné disciplíně. Dále byly děti rozděleny do týmů 1. – 6. (dle počtů dětí), kde proti sobě hrály zápasy o kempový pohár. I v tomto se musíme pochlubit a to naším hráčem Sebastiánem, který byl v týmu, který pohár získal. Na poháru jsou připraveny štítky se jmény hráčů, kteří pohár vyhráli. Tento pohár zůstává pořadateli, aby se každý hráč mohl podívat, kdo byl vítězem například v loňském roce. Jsme rádi, že naši odchovanci (Terka, Sebas) zviditelnili nejen sebe, ale také náš klub TJ Sokol Horka nad Moravou a zdokonalují se v období letních prázdnin ve sportu, který je provází jejich životní dráhou.